-
Koszyk jest pusty
-
x
-
Koszyk jest pusty
-
x
Cyfrowy miernik cęgowy Uni-T UT203R
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6935750520390 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Cyfrowy miernik cęgowy Uni-T UT203R
Uniwersalny multimetr cęgowy Uni-T UT203R to praktyczne narzędzie do codziennych pomiarów elektrycznych. Sprawdza się przy kontroli instalacji, diagnostyce podstawowych układów oraz pomiarach prądu bez konieczności rozpinania obwodu. Dzięki konstrukcji cęgowej pozwala wygodnie i szybko wykonywać pomiary w terenie.
Pomiar prądu AC i DC
Model UT203R umożliwia pomiar prądu AC i DC do 400 A oraz napięcia AC i DC do 600 V, dlatego jest bardziej uniwersalny w codziennej pracy. Dodatkowo oferuje pomiar pojemności i częstotliwości, co zwiększa jego zastosowanie przy diagnostyce różnych urządzeń.
Funkcje ułatwiające obsługę
Multimetr został wyposażony w True RMS, NCV, test diod, test ciągłości obwodu, Data Hold oraz tryb Relative. Funkcja zerowania dla pomiaru DC pomaga wygodniej pracować przy pomiarach prądu stałego i poprawia komfort użytkowania.
Czytelna konstrukcja i bezpieczne użytkowanie
Duży ekran z podświetleniem ułatwia odczyt wyników, a rozwarcie szczęk 28 mm pozwala wygodnie objąć przewód podczas pomiaru. Zgodność z kategoriami bezpieczeństwa CAT II 600V i CAT III 300V pozwala korzystać z urządzenia w typowych zastosowaniach elektrycznych.
W zestawie
- Multimetr cęgowy
- Bateria x2
- Przewody testowe
- Instrukcja obsługi
Specyfikacja
| Producent | Uni-T |
|---|---|
| Model | UT203R |
| Typ | Multimetr cęgowy |
| Prąd AC | 0.04~400A ±(2%+5) |
| Prąd DC | 0.04~400A ±(2%+5) |
| Napięcie AC | 600V ±(0.8%+5) |
| Częstotliwość napięcia AC | 10Hz~60kHz ±(0.5%+2) |
| Napięcie DC | 600V ±(0.5%+2) |
| Rezystancja | 40MΩ |
| Pojemność | 40mF ±(4%+5) |
| Częstotliwość | 10Hz~10MHz ±(0.1%+4) |
| Maksymalny odczyt | 4000 |
| Funkcje | True RMS, NCV, test diod, test ciągłości obwodu, Data Hold, tryb Relative, podświetlenie LCD |
| Rozwarcie szczęk | 28 mm |
| Zasilanie | 2x bateria 1,5V (R03) |
| Bezpieczeństwo | CAT II 600V / CAT III 300V |
| Wymiary | 215 x 63 x 36 mm |
| Certyfikaty | CE, UKCA, cETLus |
