-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Cyfrowa antena telewizyjna Philips SDV6227/12 wew. DVB-T
Symbol:
SDV6227/12
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8712581658236 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 25 x 2,72 x 19,15 mm |
| Zakresy tunera | UHF |
| Zakresy tunera | FM |
| Zakresy tunera | VHF |
| Waga brutto (kartonik) | 3,802 kg |
| Długość (cm) | 29,8 cm |
| Masa netto pudełku | 2,524 kg |
| Cieżar opakowania | 1,278 kg |
| Cieżar opakowania | 0,235 kg |
| Długość kabla antenowego | 1,8 m |
| Diody LED | Tak |
| Opakowanie waga netto | 0,631 kg |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Szerokość (cm) | 24,8 cm |
| Typ anteny | Podwójny |
| Wysokość (cm) | 26 cm |
| Zysk anteny | 47 dB |
| Złącze(a) | IEC75 |
| Wewnętrzny | Tak |
| Ilość | 4 szt. |
| Waga produktu | 0,436 g |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Głębokość produktu | 2,72 mm |
| Wysokość produktu | 19,1 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 24,5 x 5,7 x 31 mm |
| Waga paczki | 0,866 kg |
| Szerokość opakowania | 24,5 mm |
| Wysokość opakowania | 310 mm |
| Głębokość opakowania | 5,7 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 295mm |
| Wysokość | 248mm |
