-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Creative Labs Sound Blaster GS3 Czarny Przewodowy i Bezprzewodowy 12 W
Symbol:
GASC-155
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5390660196140 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 73,7 mm |
| Waga produktu | 1,04 kg |
| Głębokość produktu | 92,7 mm |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zastosowanie | Dom |
| Kolor produktu | Czarny |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Ilość sztuk | 1 |
| Moc RMS głośników | 24 W |
| Czułość | 85 dB |
| Moc wyjściowa (RMS) | 12 W |
| Zakres częstotliwości | 65 - 20000 Hz |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Wejście AUX | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Szerokość | 93mm |
| Długość | 410mm |
| Wysokość | 74mm |
Dane producenta
Creative Labs Pte. Ltd.
31 International Business Park, #03-01
609921 Singapore
Singapore
+65 6895 4000
support@creative.com
