-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Corsair Platform:4 Elevate
Symbol:
514675
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840006689058 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 12,5 kg |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Maksymalny udźwig | 120 kg |
| Kolor produktu | Orzech włoski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał ramy | Aluminium |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Typ mocowania | Wolnostojący |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Wysokość produktu | 300 mm |
| Waga produktu | 61,2 kg |
| Głębokość produktu | 1295 mm |
| Szerokość produktu | 855 mm |
| Powierzchnia robocza | 1200 x 760 mm |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulowana wysokość (max) | 122 cm |
| Obrotowe ramię | Tak |
| Szerokość | 148mm |
| Długość | 925mm |
| Wysokość | 885mm |
