-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Corsair Nautilus RS Wyświetlacz
Symbol:
548408
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0840440499671 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 5 lat(a) |
| Kolor produktu | Biały |
| Model | Wyświetlacz |
| Przeznaczenie | System chłodzenia cieczą |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Szerokość produktu | 78 mm |
| Waga produktu | 850 g |
| Wysokość produktu | 22,3 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |
