-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Cooler Master Silencio S600 Midi Tower Czarny
Symbol:
MCS-S600-KN5N-S00
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4719512087398 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 18 cm |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,7 cm |
| Liczba slotów rozszerzeń | 7 |
| Podświetlenie | Nie |
| Maksymalna długość kart graficznych | 39,8 cm |
| Przycisk reset | Tak |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Stal |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Układ | Midi Tower |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Ilość zatok 2,5 " | 5 |
| Ilość zatok 3.5" | 4 |
| Ilość zatok 5.25" | 1 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Boczne okno | Nie |
| Szerokość produktu | 209 mm |
| Waga produktu | 8,43 kg |
| Wysokość produktu | 470,5 mm |
| Głębokość produktu | 478 mm |
| Szerokość opakowania | 290 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,72 kg |
| Wysokość opakowania | 552 mm |
| Głębokość opakowania | 550 mm |
| Obsługiwane karty pamięci | SD |
| Obsługiwane karty pamięci | MMC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 5.25" |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Objętość | 44,8 l |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 |
| Prędkość wentylatora | 800 - 1400 RPM |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 1x 120 mm |
| Obsługiwany typ zasilaczy | PS2 |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Lokalizacja zasilania | Dolne |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 550mm |
| Długość | 290mm |
| Wysokość | 560mm |
