-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Contour Touch Ergonomiczny panel dotykowy przewodowy
Symbol:
568129
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0743870052761 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wysokość produktu | 13 mm |
| Szerokość produktu | 118 mm |
| Głębokość produktu | 434 mm |
| Waga produktu | 430 g |
| Liczba przycisków | 4 |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Interfejs | USB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Projekt Contour |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Liczba przycisków programowalnych | 4 |
| Głębokość opakowania | 451 mm |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Wysokość opakowania | 34 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 670 g |
| Dołączone adaptery interfejsu | USB Typ-C żeński - USB Typ-A męski |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 477 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 200 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 309 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,7 kg |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Product recycled content | 42% |
| Product post-consumer recycled plastic | 42% |
| Packaging recycled content | 70% |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Emisje od kołyski do bramy (kg CO2e) | 3,73 |
| Emisje elektroniki (kg CO2e) | 2,07 |
| Emisje użytkowania (kg CO2e) | 0,15 |
| Emisje od kołyski do grobu (kg CO2e) | 4,04 |
| Emisje końca życia (kg CO2e) | 0,02 |
| Emisje montażu (kg CO2e) | 0,19 |
| Emisje związane z pozyskiwaniem i produkcją (kg CO2e) | 3,19 |
| Emisje opakowania (kg CO2e) | 0,3 |
| Emisje tworzyw sztucznych (kg CO2e) | 0,69 |
| Emisje dystrybucji (kg CO2e) | 0,18 |
| Emisje metali (kg CO2e) | 0,4 |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 145mm |
