-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Contour Rollermouse RED Plus Cienki klient przewodowy/srebrny
Symbol:
W128832939
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0743870003947 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Oburęczny |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga produktu | 1,03 kg |
| Wysokość produktu | 24 mm |
| Głębokość produktu | 426 mm |
| Szerokość produktu | 157 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Liczba podnośników | 4 |
| Głębokość opakowania | 458 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,31 kg |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Szerokość opakowania | 199 mm |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Funkcje przycisków | Double click |
| Funkcje przycisków | Copy/Paste |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 10 |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło/kołnierz |
| Liczba przycisków | 6 |
| Rozdzielczość ruchu | 2800 DPI |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 255 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 14,8 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 420 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 480 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Product recycled materials | Recycled aluminium |
| Product recycled content | 77% |
| Overall recycled content | 77% |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Emisje od kołyski do grobu (kg CO2e) | 17,46 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Packaging recycled content | 70% |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Emisje od kołyski do bramy (kg CO2e) | 16,81 |
| Product made with recycled materials | Tak |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 145mm |
