-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Contour Rollermouse CZERWONY Podłokietnik detaliczny
Symbol:
472738
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0743870004777 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeciwbakteryjny | Tak |
| Materiały | Skóra wegańska |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kompatybilność | RollerMouse Red Plus |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 128 x 420 x 20 mm |
| Głębokość produktu | 426 mm |
| Waga produktu | 400 g |
| Szerokość produktu | 128 mm |
| Wysokość opakowania | 28 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 460 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 132 mm |
| Głębokość opakowania | 430 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 447 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 160 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 285 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8473308000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,6 kg |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 145mm |
