-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Contour Design RollerMouse Czerwona Max, przewodowa, USB Type-A, 2800 DPI, Srebrny
Symbol:
481765
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0743870003954 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Szerokość produktu | 276 mm |
| Głębokość produktu | 606 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Liczba podnośników | 4 |
| Szerokość opakowania | 269 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,28 kg |
| Głębokość opakowania | 630 mm |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło/kołnierz |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba przycisków | 6 |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 2800 DPI |
| Funkcje przycisków | Double click |
| Funkcje przycisków | Copy/Paste |
| Liczba trybów rodzielczości ruchu | 10 |
| Liczba przycisków programowalnych | 6 |
| Programowalne przyciski myszy | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,4 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 2 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 290 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607000 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 650 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 180 mm |
| Emisje od kołyski do grobu (kg CO2e) | 25,49 |
| Emisje od kołyski do bramy (kg CO2e) | 22,99 |
| Packaging recycled content | 70% |
| Overall recycled content | 22% |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Product made with recycled materials | Tak |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Product recycled content | 22% |
| Product recycled materials | Recycled aluminium |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 145mm |
