-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Contour Design CDWRBAL00500 podkładka pod nadgarstek Czarny
Symbol:
568133
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0743870052822 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kompatybilność | Balance Full-Size |
| Głębokość produktu | 435 mm |
| Waga produktu | 186 g |
| Szerokość produktu | 104 mm |
| Wysokość produktu | 11 mm |
| Szerokość opakowania | 111 mm |
| Wysokość opakowania | 18 mm |
| Głębokość opakowania | 460 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 270 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,1 kg |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 210 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 244 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 480 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8473308000 |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Globalny Standard Recyklingu (GRS) |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Certyfikaty zgodności | UKCA |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Szerokość | 45mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 530mm |
