-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Conceptronic Orazio Ergo Wireless myszka
Symbol:
ORAZIO02DE
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867226995 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Styl klawiatury | Zakrzywiony |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 465 x 222 x 20 mm |
| Waga klawiatury | 724 g |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Wysokość opakowania | 228 mm |
| Szerokość opakowania | 560 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 924 g |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Liczba przycisków | 6 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Układ | Praworęczny |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Dołączona myszka | Tak |
| Zastosowanie | Biuro |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Urządzenie wskazujące | Kółko Scroll |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Ilość klawiszy | 125 |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 375 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,74 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 570 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 485 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 145mm |
