-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Conceptronic Ergo Wireless Ergonomic
Symbol:
460295
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867236642 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Podstawka na nadgarstek | Tak |
| Podświetlenie | Nie |
| Styl klawiatury | Zakrzywiony |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Typ baterii klawiatury | AAA |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 465 x 222 x 20 mm |
| Waga produktu | 724 g |
| Waga klawiatury | 724 g |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 924 g |
| Wysokość opakowania | 228 mm |
| Szerokość opakowania | 560 mm |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Liczba dołączonych produktów | 2 szt. |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Liczba przycisków | 6 |
| Rolka przewijająca | Tak |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Rozdzielczość ruchu | 1600 DPI |
| Dołączona myszka | Tak |
| Układ | Praworęczny |
| Kierunki przewijania | Pionowa |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Interfejs urządzenia | RF Wireless |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Ilość klawiszy | 124 |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Język klawiatury | US English |
| Klawiatura numeryczna | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zastosowanie | Biuro |
| Rozmiar klawiatury | Pełnowymiarowy (100%) |
| Urządzenie wskazujące | Kółko Scroll |
| Szerokość produktu | 465 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 222 mm |
| Wysokość brutto palety | 144,2 cm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471607100 |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 18 szt. |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 485 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 375 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 570 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 9,74 kg |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 610mm |
| Wysokość | 145mm |
