-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Conceptronic AMDIS06B kamera internetowa 1920 x 1080 px USB 2.0 Czarny
Symbol:
39075
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4015867225042 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Interfejs | USB 2.0 |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Wielkość czujnika CCD | 25,4 / 4 mm (1 / 4") |
| Zasilane przez USB | Tak |
| Wbudowany flesz | Nie |
| Typ mocowania | Klips/Stojak |
| Diody LED | Nie |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 33 mm |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Waga produktu | 72 g |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 60 °C |
| Redukcja hałasu | Tak |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Kamera prywatności | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Obsługiwane formaty plików wideo | M-JPEG |
| Obsługiwane formaty plików wideo | YUY2 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 30 fps |
| Ilość | 1 |
| Wysokość opakowania | 16 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 102 g |
| Szerokość opakowania | 53 mm |
| Głębokość opakowania | 90 mm |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.31 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 3.12 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 2.6.33 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Kernel 3.3 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.12 Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.7 Lion |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7 |
| Soczewka | 2,7 mm |
| Kąt widzenia | 72° |
| Złącze(a) | USB-A |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85258900 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 120mm |
