-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Chieftec Midi Tower GS-03B-BLK-OP, Schwarz Czarny
Symbol:
GS-03B-BLK-OP
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0753263078872 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 17,8 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 42,5 cm |
| Panel(e) ze szkła hartowanego | Tak |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Przycisk sterowania RGB | Nie |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | EATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | Mini-ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Model | PC |
| Maksymalna długość PSU | 20 cm |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Układ | Midi Tower |
| Liczba wewnętrznych zatok 3,5" | 2 |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Boczne okno | Tak |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 8,01 kg |
| Wysokość produktu | 450 mm |
| Szerokość produktu | 238 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,22 kg |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Wydajność chłodzenia płynem | Tak |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 360 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 240 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 280 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 140 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 240 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 360 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 140 mm |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 360 mm |
| Zainstalowane wentylatory przednie | 3x 140 mm |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 140 mm |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 515mm |
| Wysokość | 560mm |
Dane producenta
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,
114 Neihu
Taiwan
info@chieftec.com
