-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Canon 1156C002 pojemnik na toner
Symbol:
1156C002
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4549292058765 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ produktu | Maintenance cartridge |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Canon iPF PRO-2000, iPF4000, iPF4000S, iPF6000S, iPFTX-2000, iPFTX-3000, iPFTX-4000 |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 120mm |
Dane producenta
Canon Electronic INC.
1248, Shimokagemori, Chichibu-shi,
369189 Saitama
Japan
+81 494-23-3111
en.canon-elec.co.jp/contact
