-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
COUGAR Gaming/Office-Stuhl Speeder One, Mesh, Schwarz
Symbol:
528652
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4710483778087 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Uniwersalny fotel dla gracza |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Koła transportowe | Tak |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Motyw | Wyścigi |
| Podłokietnik | Tak |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Kolor ramy | Czarny |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Regulowany podłokietnik | Tak |
| Oddychający materiał | Tak |
| Typ oparcia | Oparcie tapicerowane |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Zakres kąta oparcia | 90 - 135° |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Wysokość podnoszenia gazu (max) | 10 cm |
| Szerokość produktu | 675 mm |
| Wysokość (max.) | 131 cm |
| Wysokość produktu | 1145 mm |
| Szerokość siedziska | 51,5 cm |
| Głębokość produktu | 680 mm |
| Waga produktu | 19,9 kg |
| Wysokość (min) | 117 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 47 cm |
| Głębokość opakowania | 730 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 22,2 kg |
| Wysokość opakowania | 560 mm |
| Szerokość opakowania | 325 mm |
| Zagłówek | Tak |
| Regulowany zagłówek | Tak |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 690mm |
