-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
COUGAR CGR-RGP-GLB Fotel gamingowy Obite siedzisko Czarny
Symbol:
528782
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4710483776519 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ oparcia | Obite oparcie |
| Typ siedziska | Obite siedzisko |
| Zakres kąta oparcia | 115 - 157° |
| Materiał oparcia | Polichlorek winylu (PVC) |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Maksymalna waga użytkownika | 160 kg |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik wyściełany |
| Obsługiwane platformy gier | Uniwersalne |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Gęstość piany | Duża gęstość |
| Podłokietnik | Tak |
| Materiał siedziska | Sztuczna skóra, Pianka, Polichlorek winylu (PVC) |
| Typ produktu | Fotel gamingowy |
| Regulowany podłokietnik | Nie |
| Poduszka relaksacyjna pod szyję | Tak |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Wysokość siedziska | 63 cm |
| Szerokość produktu | 980 mm |
| Wysokość produktu | 1025 mm |
| Głębokość siedziska | 60 cm |
| Waga produktu | 35,8 kg |
| Szerokość podpórki pod plecy | 69 cm |
| Wysokość (max.) | 103 cm |
| Głębokość produktu | 740 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 40,9 kg |
| Szerokość opakowania | 740 mm |
| Wysokość opakowania | 620 mm |
| Głębokość opakowania | 835 mm |
| Poduszka lędźwiowa | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Szerokość | 735mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 255mm |
