-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
COUGAR CGR-DEIMUS-B01 Czarny
Symbol:
528523
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4710483774294 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiał blatu | MDF |
| Kolor podświetlenia | Wielobarwny |
| Kształt blatu | Prostokątny |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Gaming |
| Kolor produktu | Czarny |
| Model | Prosty |
| Szerokość produktu | 605 mm |
| Głębokość produktu | 1223,8 mm |
| Wysokość produktu | 780,7 mm |
| Waga produktu | 21,2 kg |
| Głębokość opakowania | 1284 mm |
| Wysokość opakowania | 145 mm |
| Szerokość opakowania | 708 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 22,2 kg |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Hub USB | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB | 3 |
| Okres gwarancji | 1 lat(a) |
| Szerokość | 735mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 255mm |
