-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
COOLER MASTER OBUDOWA ELITE 301 LITE Czarna
Symbol:
E301L-KGNN-S00
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4719512147757 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Ilość zatok 2,5 " | 1 |
| Układ | Mini Tower |
| Filtr przeciwkurzowy | Tak |
| Liczba slotów rozszerzeń | 4 |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Materiały | Stal |
| Obsługiwany typ płyty głównej | micro ATX |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ITX |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Model | PC |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna wysokość chłodzenia procesora | 16,4 cm |
| Maksymalna długość kart graficznych | 36,5 cm |
| Boczne okno | Tak |
| Maksymalna długość PSU | 16 cm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Szerokość produktu | 203,5 mm |
| Waga produktu | 5,14 kg |
| Wysokość produktu | 430 mm |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Głębokość opakowania | 477 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,05 kg |
| Szerokość opakowania | 266 mm |
| Wysokość opakowania | 446 mm |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków twardych | 3.5" |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Wyjście audio | Tak |
| Wejście audio | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Objętość | 34,13 l |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 120 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 280 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic górnych | 240 |
| Maksymalna ilość wentylatorów górnych | 2 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic tylnych | 120 |
| Zainstalowane wentylatory tylne | 1x 120 mm |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów górnych | 140 |
| Maksymalna ilość wentylatorów tylnych | 1 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 140 |
| Obsługiwane rozmiary chłodnic przednich | 120 |
| Maksymalna ilość wentylatorów przednich | 3 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów przednich | 120 |
| Obsługiwana średnica wentylatorów tylnych | 120 |
| Zasilacz dołączony | Nie |
| Obsługiwany typ zasilaczy | ATX |
| Szerokość | 450mm |
| Długość | 470mm |
| Wysokość | 270mm |
