-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
CLUB3D CSV-1553 huby i koncentratory USB Type-C Czarny
Symbol:
491507
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8719214473174 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| HDCP | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Typ HD | 8K Ultra HD |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Typ zasilacza | USB |
| Waga produktu | 53 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Szerokość opakowania | 60 mm |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 103 g |
| Głębokość opakowania | 180 mm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Liczba połączeń (wewnętrznych/zewnętrznych) | 3 |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Interfejs hosta | USB Type-C |
| Interfejsy hub | DisplayPort |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8473 3020 |
| Waga opakowania papier/karton | 45 g |
| Całkowita masa opakowania z tworzywa sztucznego | 0 g |
| Całkowita masa opakowania z papieru/kartonu | 0 g |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 5 g |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 220mm |
| Wysokość | 380mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie otwierać obudowy. Grozi porażeniem prądem.
• Nie wyrzucać do zwykłych śmietników - produkt wymaga specjalnej utylizacji.
• Nie wystawiać na działanie wilgoci.
