-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
CLUB3D CAC-2501 kabel Thunderbolt 1 m 120 Gbit/s Czarny
Symbol:
518648
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8719214473280 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wersja Thunderbolt | 5 |
| Materiał pokrycia styków | Nikiel |
| Złączka 1 | Męski |
| Złączka 2 | Męski |
| Długość kabla | 1 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 120 Gbit/s |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 240 W |
| Kształt kabla | Okrągły |
| Waga produktu | 45 g |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 69 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 100 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8544 4290 |
| Waga opakowania papier/karton | 22 g |
| Całkowita masa opakowania z tworzywa sztucznego | 0 g |
| Całkowita masa opakowania z papieru/kartonu | 0 g |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 2 g |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 200mm |
