-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
CLUB3D CAC-1336 adapter kablowy 1 m HDMI + USB USB Type-C Czarny
Symbol:
CAC-1336
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8719214472504 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 7680 x 4320 |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 3840 x 2160 |
| Długość kabla | 1 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 30 Hz |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Typ przewodu | Kabel okrągły |
| Złączka 2 | USB Type-C |
| Złącze 1 | Męska |
| Złączka 1 | HDMI + USB |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Odświeżanie przy maksymalnej rozdzielczości | 120 Hz |
| Złącze 2 | Żeńska |
| Waga produktu | 28 g |
| Wymiary złącza 2 (SxGxW) | 28 x 6 x 10 mm |
| Wymiary złącza 1 (SxGxW) | 37 x 7 x 15 mm |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Szerokość produktu | 72 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 99 g |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość opakowania | 45 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8544 4290 |
| Całkowita masa opakowania z tworzywa sztucznego | 0 g |
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 5 g |
| Całkowita masa opakowania z papieru/kartonu | 0 g |
| Waga opakowania papier/karton | 45 g |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 150mm |
| Wysokość | 50mm |
