-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
BLOW LODÓWKA TURYSTYCZNA SAMOCHODOWA 32L
Symbol:
44-207#
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5900804130208 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | W górę |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe DC | 12 V |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Roczne zużycie energii | 61 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga produktu | 5,5 kg |
| Pojemność lodówki netto | 32 l |
| Alarm otwartych drzwi | Nie |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1953029 |
| Szerokość | 425mm |
| Długość | 345mm |
| Wysokość | 500mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem.
• Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach.
• Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych.
