-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
BEZPRZEWODOWA, KURTYNOWA CZUJKA PIR ACD-220 (Curtain Detector) ABAX2 SATEL
Symbol:
ACD-220
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 5905033337954 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 135mm |
| Wysokość | 125mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Produkty mogą zawierać baterie, które są szkodliwe dla środowiska i powinny być utylizowane w odpowiedni sposób.
• Przechowywać z dala od dzieci.
• Unikać kontaktu bezpośredniego z cieczami, gdyż mogą powodować uszkodzenia urządzenia.
Dane producenta
SATEL sp. z o.o.
Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
satel@satel.pl
