-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
BARROWCH LTYK3-04I Blok wodny
Symbol:
WABW-047
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6937826616143 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Materiały | Miedź |
| Materiały | Akrylowy |
| Model | Blok wodny |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Półprzezroczysty, Biały |
| Gwint | 1/4" |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 50mm |
