-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
BAHCO zestaw bitów udarowych 40szt.
Symbol:
1047498
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 7314150548385 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Liczba wierteł | 40 szt. |
| Rozmiar napędu | 1/4" |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Głębokość opakowania | 105 mm |
| Szerokość opakowania | 45 mm |
| Waga produktu | 607 g |
| Szerokość | 52mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 342mm |
