-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Axagon PCES-SA4X4 adapter Wewnętrzny SATA
Symbol:
PCES-SA4X4
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8595247906977 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szybkość transmisji danych (maks) | 4 Gbit/s |
| Kolejkowaniem zadań (NCQ) | Tak |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Prosty montaż | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Obsługa podłączania podczas pracy | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Tak |
| Głębokość opakowania | 112 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość opakowania | 145 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 79 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 25 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Interfejs wyjściowy | SATA |
| Płeć interfejsu hosta | Męski |
| Standard karty rozszerzeń | PCIe 3.0 |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Korekcja SATA | 3.0 |
| Ilość portów wewnętrznych SATA | 4 |
| NVMe | Nie |
| Rozmiar kieszeni na karty rozszerzeń | Pełna wysokość/niski profil |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 25mm |
