-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Auerswald H-200 Kabel.
Symbol:
90081
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4019377900819 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Auerswald |
| Typ produktu | Kabel. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność | Comfortel H-200 |
| Waga produktu | 38 g |
| Złączka 1 | USB |
| Złączka 2 | QD |
| Typ portu USB | USB Typu-A |
| Ilość portów USB | 1 |
| Szerokość | 92mm |
| Długość | 225mm |
| Wysokość | 91mm |
