-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Auerswald 90621 zestaw montażowy Aluminium
Symbol:
90621
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4019377906217 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Aluminiowy |
| Materiały | Aluminium |
| Kompatybilność | TFS-Dialog 100/200 |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Szerokość produktu | 135 mm |
| Wysokość produktu | 187 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 300 g |
| Wysokość opakowania | 80 mm |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Typ mocowania | Ściana |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |
