-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Audio-Technica AT-SP3X 2-drożny głośnik kompaktowy
Symbol:
AT-SP3X
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4961310162184 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Napięcie wejściowe DC | 18 V |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Długość przewodu | 2 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pilot zdalnego sterowania | Bezprzewodowy |
| Zastosowanie | Dom |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Głębokość opakowania | 352 mm |
| Szerokość opakowania | 287 mm |
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,87 kg |
| Ilość sztuk | 2 |
| Zakres częstotliwości | 55 - 20000 Hz |
| Moc wyjściowa (RMS) | 30 W |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Połączenie USB | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Złącza audio RCA | 2 |
| Pasmo Bluetooth | 10 m |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8518290090 |
| Rozmieszczenie głośników | Podłoga |
| Rozmieszczenie głośników | Blat/półka |
| Kanały wyjścia audio | 2.0 kan. |
| Ilość przetworników | 1 |
| Położenie głośnika | Przednie |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,79 cm (1.1") |
| Średnica głośnika wysokotonowego | 2,7 cm |
| Liczba głośników wysokotonowych | 1 |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Średnica sterownika | 7,6 cm |
| Głośnik wysokotonowy | Tak |
| Wzmacniacz | Wbudowany |
| Szerokość | 210mm |
| Długość | 352mm |
| Wysokość | 290mm |
