-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Atrament HP No 301 HP301 HP 301 XL (CH563EE)
Symbol:
CH563EE
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0884962894453 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 360 stron(y) |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 0,65% |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Kompatybilność wkładów atramentowych HP 301: |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Waga produktu | 30 g |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Waga wraz z opakowaniem | 50 g |
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Kod unspsc | 44103105 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 9 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,94 kg |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Waga brutto palety | 162 kg |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 32 szt. |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 60 szt. |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 3,95 kg (8.7 funtów) |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 3,34 kg |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 199485504605 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (301) 889894728982; (30A) 199764694461; (30B) 199764694478; (BGX) 889894728999; (BGY) 889894729002; (LS1) 199764694485; (LS2) 199764694492; (LS3) 199764694508 |
| Szerokość | 116mm |
| Długość | 116mm |
| Wysokość | 39mm |
