-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Aruba X371 12VDC 250W 100-240VAC Power Supply
Symbol:
442179
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0888793596715 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ produktu | Zasilanie |
| Wewnętrzny | Tak |
| Kompatybilność | Aruba 2930M, Aruba 3810 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Łączna moc | 250 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga produktu | 690 g |
| Szerokość produktu | 83,1 mm |
| Głębokość produktu | 225,6 mm |
| Wysokość produktu | 40,1 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85177900 |
| Szerokość | 112mm |
| Długość | 264mm |
| Wysokość | 213mm |
