-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Aruba 6100 24G Class4 PoE 4SFP+ 370W Zarządzany L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Obsługa PoE 1U Czarny
Symbol:
JL677A
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 190017348483 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kierunek przepływu powietrza | Przepływ powietrza z boku na bok |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Układ | 1U |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 32,7 W |
| Informacja o zasilaniu | Fixed power supply |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Zużycie energii | Max. Power (w/o PoE): 32.7W Max. Power (w/ PoE): 455W |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Głębokość produktu | 442 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Wysokość produktu | 268 mm |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| IGMP snooping | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS, TACACS+ |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie oparte na MAC |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warstwa przełącznika | L3 |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 15 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 95% |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1D |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ad |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1p |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1w |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3x |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1s |
| Agregator połączenia | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Model procesora | ARM Cortex-A9 |
| Wirtualne układanie (w szt.) | 16 |
| Taktowanie procesora | 1016 MHz |
| Typ pamięci | DDR3-SDRAM |
| Wielkość pamięci flash | 16 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 4 GB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Port konsoli | USB |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 4 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Wentylator | Fixed fans |
| Opóźnienie | 1 Gbps: 1.5 μSec , 10 Gbps: 1.8 μSec |
| Waga (imperialna) | 4,19 kg (9.24 funtów) |
| Wymiary (SxGxW) (imperialne) | 43,9 x 442 x 268,2 mm (1.73 x 17.4 x 10.6") |
| Pamięć i procesor | Dual Core ARM Cortex A9 @ 1016 Mhz 4 GB DDR3, maximum, depending on model 16 GB eMMC |
| Inne połączenia | 24 x 10/100/1000BASE-T ports 4 x 1G/10G SFP ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Wielkość tabeli adresów | 8192 wejścia |
| Przepustowość | 95,2 Mpps |
| Pamięci bufora pakietów | 12,38 MB |
| Latency (1 Gbps) | 1,5 µs |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 128 Gbit/s |
| Latency (10 Gbps) | 1,8 µs |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 370 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Szerokość | 550mm |
| Długość | 360mm |
| Wysokość | 90mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie otwieraj obudowy ani nie próbuj naprawiać samodzielnie.
• Upewnij się, że urządzenie jest odpowiednio wentylowane podczas działania.
• Produkt nie nadaje się do wyrzucenia do zwykłego śmietnika. Przekaż zużyty sprzęt elektroniczny do punktu utylizacji zgodnie z lokalnymi przepisami.
