-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Arozzi AZ-ALZARE-NEO-PP uchwyt / stojak do monitorów Biurko Fioletowy
Symbol:
548689
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0850072937304 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Prosty montaż | Tak |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Głębokość opakowania | 108 mm |
| Wysokość opakowania | 198 mm |
| Szerokość opakowania | 428 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,89 kg |
| Obrotowe | Tak |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Typ regulacji wysokości | Sprężyna gazowa |
| Zakres regulacji wysokości | 210 - 500 mm |
| Obracanie | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Obracany | 90 - 90° |
| Zakres kąta nachylenia | 45 - -45° |
| Kąt obrotu | 360° |
| Maksymalna pojemność wagowa (na wyświetlacz) | 9 kg |
| Maksymalny uchwyt VESA | 100 x 100 mm |
| Liczba obsługiwanych wyświetlaczy | 1 |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Maksymalny udźwig | 9 kg |
| Typ mocowania | Biurko |
| Minimalny uchwyt VESA | 75 x 75 mm |
| Szerokość | 327mm |
| Długość | 435mm |
| Wysokość | 123mm |
