-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ariete 1972/01 Jasny Niebieski
Symbol:
A1972/01
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 8003705119734 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Moc | 700 W |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Waga produktu | 2,75 kg |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,15 kg |
| Głębokość opakowania | 145 mm |
| Wysokość opakowania | 255 mm |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Diody LED | Zasilanie |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 4536 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 13,2 kg |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 4032 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 1984 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Produktów na palecie | 96 szt. |
| Szerokość | 78mm |
| Długość | 338mm |
| Wysokość | 330mm |
