-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Apteczka turystyczna Deuter First Aid Kit Pro, koi
Symbol:
397022690070
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4046051180410 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Model | Apteczka pierwszej pomocy podróżna |
| Typ zamknięcia | Zamek błyskawiczny |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Kolor obudowy | Pomarańczowy |
| Waga produktu | 370 g |
| Szerokość produktu | 180 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 80 mm |
| Szerokość | 224mm |
| Długość | 106mm |
| Wysokość | 199mm |
