-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Apple stromforsyningsadapter - 24 pin
Symbol:
591306
| Wysyłka w ciągu | 5 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0195949377112 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Diody LED | Nie |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc maksymalna | 140 W |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Kompatybilność | iPhone Modelle iPhone 15 Pro iPhone 15 Pro Max iPhone 15 iPhone 15 Plus Mac Modelle MacBook Air (13", M3, 2024) MacBook Air (15", M3, 2024) MacBook Air (15", M2, 2023) MacBook Air (13", M2, 2022) MacBook Air (M1, 2020) MacBook Air (Retina, 13", 2020) MacBook Air (Retina, 13", 2018-2019) MacBook Pro (13", M2, 2022) MacBook Pro (13", M1, 2020) MacBook Pro (13", 2020) MacBook Pro (13", 2016-2019) MacBook Pro (14", 2023) MacBook Pro (14", 2021) MacBook Pro (16", 2023) MacBook Pro (16", 2021) MacBook Pro (16", 2019) MacBook Pro (15", 2016-2019) MacBook Retina, 12", Anfang 2015-2017) Apple Vision Pro Apple Vision Pro AirPods Modelle AirPods Pro (2. Generation) mit MagSafe Ladecase (USB-C) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 66mm |
| Długość | 17mm |
| Wysokość | 155mm |
Dane producenta
Apple Inc.
One Apple Park Way
CA 95014 Cupertino
Poland
support@apple.com
