-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Apple Magic Keyboard QWERTZ Niemiecki Czarny
Symbol:
100669349
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0195950745818 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalna wielkość ekranu | 33 cm (13") |
| Osłona | Tak |
| Kompatybilność z marką | Apple |
| Podświetlenie | Tak |
| Kompatybilność | iPad Air 13" (M3) iPad Air 13" (M2) |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,28 kg |
| Szerokość opakowania | 310 mm |
| Głębokość opakowania | 30 mm |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Typ klawiatury | Przełącznik nożycowy |
| Elastyczna klawiatura | Nie |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 1 mm |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Urządzenie wskazujące | Panel dotykowy |
| Szerokość | 194mm |
| Długość | 258mm |
| Wysokość | 16mm |
Dane producenta
Apple Inc.
One Apple Park Way
CA 95014 Cupertino
Poland
support@apple.com
