-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Apple Magic Keyboard MXCL3D/A
Symbol:
4N36-020
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0195949634284 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Podświetlenie | Nie |
| Źródło ładowania | USB Type-C |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Waga klawiatury | 239 g |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 278,9 x 114,9 x 10,9 mm |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iPadOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Szerokość opakowania | 307 mm |
| Głębokość opakowania | 129 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 420 g |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Przewody | USB Type-C |
| Dołączona myszka | Nie |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Układ klawiatury | QWERTZ |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Język klawiatury | Niemiecki |
| Interfejs urządzenia | USB + Bluetooth |
| Szerokość | 27mm |
| Długość | 175mm |
| Wysokość | 103mm |
Dane producenta
Apple Inc.
One Apple Park Way
CA 95014 Cupertino
Poland
support@apple.com
