-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Apple Cable USB-C 240W 2m
Symbol:
MYQT3ZM/A
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 195949775390 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Złączka 2 | USB C |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Rozmiar złącza 2 | Prosty |
| Rozmiar złącza 1 | Prosty |
| Złączka 1 | USB C |
| Zużycie prądu | 240 W |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość kabla | 2 m |
| Wysokość opakowania | 32 mm |
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 80 g |
| Szerokość opakowania | 77 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 86mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 34mm |
Dane producenta
Apple Inc.
One Apple Park Way
CA 95014 Cupertino
Poland
support@apple.com
