-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Apple 10.2-inch iPad Wi-Fi 64GB Space Grey
Symbol:
MK2K3FD/A
| Wysyłka w ciągu | 4 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 0194252515587 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Model koprocesora | Neural Engine |
| Producent procesora | Apple |
| Typ procesora | Apple |
| Koprocesor | Tak |
| Model procesora | A13 |
| Rodzaj urządzenia | Tablet przenośny |
| Nazwa koloru | Space Grey |
| Układ | Ciemnopopielaty |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor produktu | Szary |
| Obsługiwana moc adaptera AC | 20 W |
| Wysokość produktu | 250,6 mm |
| Głębokość produktu | 7,5 mm |
| Waga produktu | 487 g |
| Szerokość produktu | 174,1 mm |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 45 °C |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| AirPlay | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| iBeacon | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Funkcja Assisted GPS (A-GPS) | Nie |
| Barometr | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Lokalizacja pozycji | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | Lightning |
| Rozdzielczość | 2160 x 1620 px |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 10,2" |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Odporny na odciski palców | Tak |
| Gęstość pikseli | 264 ppi |
| Typ ekranu dotykowego | Pojemnościowy |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Enterprise x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 x64 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Home |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Education |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IoT Enterprise |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 IOT Core |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Wirtualny asystent | Apple Siri |
| Zainstalowany system operacyjny | iPadOS 15 |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Platforma | iPadOS |
| Dołączone oprogramowanie | App Store, Books, Calendar, Camera, Clock, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Home, iTunes Store, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Notes, Photo Booth, Photos, Podcasts, Reminders, Safari, Settings, Shortcuts, Siri, Stocks, Tips, Translate, TV, Voice Memos |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Pamięć wbudowana | 64 GB |
| Nośniki | Flash |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Typ złącza dokowania | Apple Lightning |
| Typ złącza dokowania | Apple Smart Connector |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Czas przeglądania (Wi-Fi) | 10 h |
| Pojemność baterii | 32,4 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Przednia kamera | Tak |
| Stabilizator obrazu | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 12 Mpix |
| Szybkość przechwytywania wideo | 120 fps |
| Nagrywanie wideo | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Cyfrowy zoom | 5x |
| Geotagging | Tak |
| Tryby nagrywania wideo | 720p |
| Tryby nagrywania wideo | 1080p |
| Typ aparatu tylnego | Pojedynczy obiektyw |
| Liczba przesłon aparatu tylnego | 2,4 |
| Rozdzielczość tylnej kamery | 8 Mpix |
| Liczba przesłon przedniej kamery | 2,4 |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Stabilizator wideo | Tak |
| Połączenie wideo | Tak |
| Połączenie głosowe | Tak |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Nie zawiera | Beryl |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Szerokość | 262mm |
| Długość | 53mm |
| Wysokość | 185mm |
Gwarancja:
12 miesięcy
Rozdzielczość:
2160 x 1620 px
Przekątna ekranu:
10,2"
Dane producenta
Apple Inc.
One Apple Park Way
CA 95014 Cupertino
Poland
support@apple.com
