-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Antena Poynting A-PUCK-0005-V2-01, 5-w-1 IoT RV/kamper/antena
Symbol:
A-PUCK-0005-V2-01
| Wysyłka w ciągu | 7 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 6009710928097 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Typ anteny | Antena dookólna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na warunki atmosferyczne |
| Stopień ochrony IP | IP69K |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 80 °C |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ax |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11be |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Częstotliwość (MHz) | 617 - 6000 |
| Szerokość | 159mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 125mm |
