-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ansmann TS450RF Czarny Latarka ręczna LED
Symbol:
100736133
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674220304 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX4 |
| Wodoodporność | Tak |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 11,5 h |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Akumulatorek | Tak |
| Źródło ładowania | USB |
| Czas pracy baterii (tryb boost) | 3,5 h |
| Pojemność baterii | 850 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | IMR16340 |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ładowarka USB dołączona | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Moc lampy | 6 W |
| Odległość wiązki światła (max) | 100 m |
| Typ lamp | LED |
| Ręczne ustawianie ostrości | Tak |
| Ilość lamp | 1 |
| Odległość wiązki światła (min) | 70 m |
| Strumień świetlny | 450 lm |
| Moc świetlna (max) | 450 lm |
| Możliwość ściemniania | Tak |
| Żywotność lamp | 50000 h |
| Moc świetlna (min) | 90 lm |
| Szerokość | 52mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 150mm |
