-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ansmann TA2500RF Czarny Latarka ręczna SMD LED
Symbol:
100736141
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674223220 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium, Plastik |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 5,5 h |
| Pojemność baterii | 2000 mAh |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Typ obsługiwanych baterii | 18650 |
| Akumulatorek | Tak |
| Czas ładowania | 3,5 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Waga produktu | 205 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Moc lampy | 20 W |
| Ilość lamp | 1 |
| Typ lamp | SMD LED |
| Strumień świetlny | 2435 lm |
| Szerokość | 52mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 150mm |
