-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ansmann PB4100 Litowo-polimerowy (LiPo) 40000 mAh Srebrny
Symbol:
100469595
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674203918 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Kształt | Prostokątny |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Jednoczesne zasilanie i ładowanie urządzenia | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Ochrona przed przeładowaniem |
| Cechy zabezpieczeń | Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 4 |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Napięcie | 20 V |
| Całkowita moc wyjściowa | 100 W |
| Prąd wyjściowy | 5 A |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -10 - 40 °C |
| Pojemność baterii | 40000 mAh |
| Pojemność baterii | 154 Wh |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Liczba cykli ładowania | 300 |
| Źródło ładowania | Prąd przemienny |
| Wbudowane radio | Nie |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| Złącze USB typu A | Tak |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 126mm |
| Wysokość | 126mm |
