-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ansmann PB320PD Litowo-polimerowy (LiPo) 20000 mAh Czarny
Symbol:
1700-0147
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674187195 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Diody LED | Postęp |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność ładowarki | GPS, MP3/MP4, Telefon komórkowy/Smartfon, Laptop/netbook, Tablet |
| Kształt | Prostokątny |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciw przeładowaniu |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Napięcie operacyjne | 5 - 12 V |
| Napięcie | 5 - 9 V |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Pojemność baterii | 74 Wh |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Źródło ładowania | USB |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Zasilanie USB | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |
| Waga wraz z opakowaniem | 467 g |
| Głębokość opakowania | 85 mm |
| Szerokość opakowania | 35 mm |
| Wysokość opakowania | 200 mm |
| Przewody | Micro-USB |
| Ilość sztuk | 1 |
| interfejs wejścia | Micro-USB + USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 126mm |
| Wysokość | 126mm |
