-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ansmann PB222PD Litowo-polimerowy (LiPo) 20000 mAh Czarny
Symbol:
O4013674191925
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674191925 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 1 |
| Jednoczesne zasilanie i ładowanie urządzenia | Tak |
| Cechy zabezpieczeń | Ochrona przed przeładowaniem |
| Cechy zabezpieczeń | Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kształt | Prostokątny |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Prąd wyjściowy | 4,5 A |
| Całkowita moc wyjściowa | 22,5 W |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Napięcie | 12 V |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Zasilanie USB | Tak |
| Pojemność baterii | 20000 mAh |
| Pojemność baterii | 77 Wh |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Źródło ładowania | Prąd przemienny |
| Maksymalne zasilanie USB | 22,5 W |
| Wbudowane radio | Nie |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| Złącze USB typu A | Tak |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Porty wyjścia USB A | 1 |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 126mm |
| Wysokość | 126mm |
