-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ansmann PB212W Litowo-polimerowy (LiPo) 10000 mAh Czarny, Niebieski
Symbol:
1700-0164
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674197255 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Cechy zabezpieczeń | Ochrona przed przeładowaniem |
| Cechy zabezpieczeń | Zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Kształt | Prostokątny |
| Diody LED | Działanie, Poziom naładowania |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Jednoczesne zasilanie i ładowanie urządzenia | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowana latarka | Tak |
| Całkowita moc wyjściowa | 10,5 W |
| Prąd wyjściowy | 2,1 A |
| Napięcie | 5 V |
| Zasilanie panelu słonecznego | 250 mA |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Prąd wejściowy | 2 A |
| Rodzaj baterii | Litowo-polimerowa (LiPo) |
| Źródło ładowania | Prąd przemienny |
| Wbudowane radio | Nie |
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Pojemność baterii | 37 Wh |
| Liczba cykli ładowania | 300 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Złącze USB typu A | Tak |
| Złącze USB Typ-C | Tak |
| interfejs wejścia | USB Type-C |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Porty wyjścia USB A | 2 |
| Szerokość | 104mm |
| Długość | 126mm |
| Wysokość | 126mm |
