-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
0,00 zł
0
Koszyk
-
Koszyk jest pusty
-
x
Do bezpłatnej dostawy brakuje
-,--
Darmowa dostawa!
Suma
0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Ansmann M900P Czarny Latarka ręczna LED
Symbol:
1518448
| Wysyłka w ciągu | 3 dni |
| Cena przesyłki | 12.99 |
| Dostępność |
Mało
|
| Kod kreskowy | |
| EAN | 4013674112869 |
Zamówienie telefoniczne: 726 918 285
Zostaw telefon
| Specyfikacja | |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Wodoodporny do | 1 m |
| Wodoodporność | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ latarki | Latarka ręczna |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Plastik |
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Żywotność baterii | 20 h |
| Waga produktu | 96 g |
| Głębokość produktu | 40,5 mm |
| Szerokość produktu | 40,5 mm |
| Wysokość produktu | 174 mm |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
| Pasek na rękę | Tak |
| Lampy | 10 W |
| Typ lamp | LED |
| Strumień świetlny | 930 lm |
| Odległość wiązki światła (max) | 240 m |
| Szerokość | 52mm |
| Długość | 80mm |
| Wysokość | 150mm |
